Navigace

facebook linkedin instagram


Služby

Videoprodukce je pro nás i světelný design a vizuální řešení eventů z pozice hlavního kameramana. Toto vše nabízíke za pomoci našeho více kamerového Blackmagic systému včetně obrazové režie a live střihu a sehraného a zkušeného týmu.. Zajistíme pro vás promo videa, propagační fotografie či prezentační videomateriály. Tvoříme videoobsah pro online kampaně, natáčíme trailery, krátkometrážní „making-of“ dokumenty i několikadílné seriály. Vyrábíme reklamní spoty, zajišťujeme obrazovou postprodukci, zvukový mix, kompletaci s grafikou a animacemi i lokalizace TVC a propagačních materiálů pro český trh. Od mood boardu, zajištění štábu, lokací až po toitoiku.


Proč mít video od profesionálů?

Video je ideální způsob, jak prezentovat značku a povzbudit diváky k akci. Prostřednictvím videí se snadno komunikuje. Skvělé video zvýší návštěvnost webu a pomocní videa oslovíte nové publikum.

Veškeré příslušenství k tomu nejdokonalejšímu výsledku samozřejmě máme.


Online aktivity

Správně umístěné video na webu zvyšuje pravděpodobnost konverze o 80 % a více než ¾ uživatelů tvrdí, že upřednostňují video před textovým obsahem. Proto propojujeme naši práci s dalšími službami, které zefektivňují obsah webových stránek firem. Vaši firemní komunikaci dokážeme přetavit do všech digitálních forem, které zákazníci ocení a vám přinesou výsledky.


Sociální sítě

Dlouhodobě se postaráme o obsah na váš Facebook, Instagram, YouTube i další sítě. Přesně podle toho, co je pro vás důležité. Náš mediální tým ho dostane do povědomí na sociálních sítích, vyhledávačích nebo i na YouTube. Média máme pod drobnohledem a kampaně průběžně optimalizujeme k dokonalým výsledkům.


Kolik to stojí?

Cena reklamního spotu je vždy individuální a nejjednodušší je se nás zeptat přímo tdtstudio@tdtstudio.cz.